Vitajte na našom vynovenom eshope !!!

Bavlnený šnúrkový náramok s korálkou Rudraksha - zelený

Kód: BHS1504-01
Neohodnotené
Značka: Bizusperky
€5,90
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne robený jemný dámsky náramok zhotovený z prírodných materiálov. Ochranný náramok je zhotovený z bavlnenej šnúrky. V jeho strede sa nachádza korálka Rudraksha - prírodné drevnaté semienko posvätného stromu typického pre východnú Áziu. Rudraksha je známa aj ako "Božie slzy". Využíva sa najmä pre tzv. Mala náramky.


Výnimočnosť tohto prírodného náramku spočíva aj v tom, že je doplnený aj o pravidelné japonské sklenené korálky po oboch stranách Rudrakshy. Korálky sú v zelenej a čiernej farbe, vďaka čomu sa navzájom krásne dopĺňajú. Ide o tzv. habit bracelet - teda náramok vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Pomôže vám zmeniť vaše zaužívané zlozvyky. Vždy keď sa na náramok pozriete, bude pre vás tichou pripomienkou pozitívnej zmeny, ktorej ste sa rozhodli dať šancu.


Šnúrkovému náramku dominuje zelená farba, ktorá je symbolom pokoja a nádeje. Zelená farba je vnímaná ako veľmi pozitívna a optimistická farba. Zelenú obľubujú ľudia odvážni, tvoriví, no aj tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných.


Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.


Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete

  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte

  • Po použití šperky pravidelne čistite

  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky


logo bali


podmienky

Dodatočné parametre

Kategória: Šnúrkové Habit náramky
Farba: hnedá,čierna,strieborná,zelená
Materiál: japonský rokajl,rudraksha,bavlna
Veľkosť: prispôsobiteľná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: