Vitajte na našom vynovenom eshope !!! Využite 12% zľavu. Zadajte kód JESEN2021 v nákupnom košíku. Platí do konca októbra 2021:-)

Nový náramok štýl Pandora FROZEN II v ponuke už aj v našom eshope !

Na trhu je opäť kúzelný náramok z kolekcie FROZEN II inšpirovaný svetoznámou  rozprávkou z kolekcie Disney. Skladá sa z pestrofarebných postavičiek tejto okúzľujúcej rozprávky každá z nich zdôrazňuje svoje jedinečné kvality.

Náramok štýl Pandora s ktorým si môžete vyskladať svoj vysnívaný Pandora Frozen náramok

 

 

Kúzlo prívesku Elza a NokkPrívesok inšpirovaný hlavnou postavou rozprávky je obohatený o gravírovanie s inšpiratívnym posolstvom „vnútorná sila“, ktoré má dať silu všetkým, ktorí ho nosia. Je ozdobený modrými kubickými zirkónmi v tvare vlny.

Korálka kôň Nokk

 

Hlava rozprávkovej postavičky koňa Nokk je vyrobená z rýdzeho striebra a obsahuje kryštály v dvoch rôznych odtieňoch modrej farby. Na zdobenie hlavy je použitý efektný modrý kubický zirkón, ktorý evokuje ľadový svet rozprávky.

Korálka ľadové kráľovstvo II

Vydajte sa na túto ďalšiu cestu v spoločnosti dobrodružných postavičiek Anny, Elsy, Olafa, Svena a Kristoffa z Frozen II.Stred korálky tvorený ľadovo-modrým krištáľom v podobe kubického zirkónu, ktorého číre akcenty sú skutočne oslnivým doplnkom vášho náramku.

Korálka - prívesok Olaf

A samozrejme nesmieme ani zabudnúť na humornú postavičku Olafa, ktorej podobizeň nemôže chýbať na tomto jedinečnom náramku. Tento obľúbený snehuliak je vyrobený z rýdzeho striebra a stvárnený tak, aby jeho detaily pripomenuli komické situácie, ktoré vytvorili na našich tvárach úsmev a  ktoré z neho preto robia takú milovanú postavu.

 

Potešte sa s nami z tohto úžasného, okúzľujúceho tematického náramku.