Pripravili sme si pre Vás vianočnú zľavu! Zadajte kód Vianoce2023 v nákupnom košíku a 15% zľava je Vaša. Platí do konca decembra 2023:-)) A navyše na Vás čakajú naše výrazné až  80% zľavy na vybrané produkty náramkov, náhrdelníkov, náušníc a súprav. 

Doprava a spôsob platby

Cenník dopravy a spôsob platby
 

Hodnota objednávky

do 59 €

nad 59 €

Zásielkovňa.sk výdajné miesta

2,70 €

0 €

Slovenská pošta 1.trieda

2,70 €

0 €

GLS 2,90 € 0 €

Zásielkovňa.sk k Vám domov

4 €

0 €

Hodnota objednávky

do 99 €

nad 99 €

Zásilkovna.cz

4  €

0 €

 

Platba dobierkou:1 €

Platba kartou / PayPal: ZADARMO

 

Doručenie 1 pracovný deň odo dňa podania na jednu z pobočiek Zásielkovne. Pri objednávke si zvolíte pobočku, na ktorú Vám bude balík doručený. Po doručení na pobočku dostanete SMS s číslom balíka a jednoducho si balík behom bár sekúnd vyzdvihnete. Nie je potrebné preukazovať sa akýmkoľvek dokladom, k prevzatiu zásielky Vám stačí SMS kód.

Najvýhodnejšie doručenie na adresu - doručenie 1 pracovný deň odo dňa podania. Pri zaplatení tejto služby Vám bude zásielka doručená priamo na adresu do Vašich rúk. Pred doručením dostanete včas informáciu, kedy a akého kuriéra môžete očakávať.

 

Doručenie 1 pracovný deň odo dňa podania. Odosielame ako doporučený list 1. triedy - doručovanie zabezpečuje zamestnanec Slovenskej pošty - v prípade nezastihnutia Vám do schránky zamestnanec pošty vloží oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) a zásielku si následne vyzdvihnete na pošte.

 

Spôsoby platby

- Platba dobierkou: 1€ 

Platobná brána Comgate: platobné karty

- PayPal 

- Platba prevodom na číslo účtu vo FIO banke: SK8183300000002901961991, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, VS: číslo objednávky

 

PODPOROVANÉ PLATOBNÉ KARTY