Náhrdelník z japonského rokajlu s korálkou rudraksha - žltý
Kód: NN1539-06Podrobný popis
Ručne robený dámsky náhrdelník zhotovený z japonského rokajlu - sklenených korálikov v žltej farbe s jemným odleskom. Stred tohto ručne robeného náhrdelníka tvorí korálka rudraksha vo svetlej farbe. Ide o prírodné drevnaté semienko posvätného stromu typického pre východnú Áziu. Rudraksha je známa aj ako "Božie slzy". Využíva sa najmä pre tzv. Mala náhrdelníky.
Dominantná žltá farba náhrdelníka symbolizuje základnú ľudskú potrebu rozvíjať sa. Skrýva sa v nej nádej, túžba po radosti, veselosť a otvorenosť. Dobre pôsobí na myslenie, sebavedomie a kreativitu, ale aj na pohybovú a nervovú sústavu. Tlmí emócie. Obľubujú ju najmä ľudia spontánni, plní nádejí a očakávaní. Nositelia žltej pôsobia skromne a milo, sú veľkorysí a úprimní, všestranne nadaní, ako aj prakticky založení.
Náhrdelník má zapínanie na krabínku.
Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.
Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?
- Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
- Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
- Po použití šperky pravidelne čistite
- Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky
Dodatočné parametre
Kategória: | Dámske náhrdelníky |
---|---|
Dĺžka: | 60 cm |
Farba: | hnedá, žltá |
Materiál: | bavlna, japonský rokajl, kov, rudraksha |
Zapínanie: | na karabínku |
Kov/Materiál: | kov, japonský rokajl, bavlna |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.